.

 KOLEKTORY  SŁONECZNE 

 Z  DOTACJĄ 45% 


NEW TRENDY

Dzisiaj New Trendy sp. z o. o. to Firma, która sama uczestniczy w kreowaniu rynku handlowego 
w Polsce. Mimo, iż jako podmiot handlowy nie jesteśmy kojarzeni z największymi producentami, 
to jednak poprzez sieć współpracujących z nami firm produkcyjnych w kraju i zagranicą, 
stworzyliśmy coraz bardziej rozpoznawalną markę "New Trendy".
Naszym wiodącym produktem stały się kabiny prysznicowe z tym właśnie logo. 
Poprzez nieszablonowe rozwiązania nasze wyroby trafiają do szerokiej grupy odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych, ciesząc swoją funkcjonalnością, jakością i równie 
atrakcyjną ceną.

Pokaż produkty

GRASS - IMPERIAL

Grupa Grass należy do grona dynamicznie rozwijających się firm sektora handlowego o polskim kapitale. Jest także producentem armatury i ceramiki sanitarnej marki Imperial oraz szerokiej gamy produktów marki Ravanson. 
Asortyment firmy stanowi 6 grup produktowych (przeszło 2000 pozycji) w zakresie: technik sanitarnej i grzewczej, AGD i sprzętu do zabudowy kuchennej, urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wyposażenia turystycznego oraz sprzętu do gazu LPG. Są to produkty znanych światowych producentów: Astracast, DeLonghi, Ezetil, Falmec, General Electric, Kenwood, LaPlaya, Nardi i Viking, których wyłącznym dystrybutorem i importerem jest Grupa GRASS. 
Wszystkie produkty oferowane przez Grupę GRASS cechuje: jakość, nowoczesność i oryginalność. Znajdują zastosowanie w gospodarstwie domowym począwszy od kuchni, przez pokoje, łazienkę po ogród. Towarzyszą domownikom na każdym niemal kroku, ułatwiając codzienne prace i przynosząc radość.

Pokaż produkty

FRANKE

Zlewozmywak Franke stwarza zupełnie nowe możliwości. Dzięki specyficznej konstrukcji i dobranym akcesoriom staje się on nowoczesnym, centralnym miejscem w naszej kuchni. Większość prac kuchennych związanych z przygotowywaniem produktow spożywczych wygodnie i szybko wykonuje się na zlewozmywaku, oszczędzając przy tym do 50% przeznaczanego na to czasu. Franke - nie tylko do zmywania...

Pokaż produkty

DEANTE

Zlewozmywaki Deante to połączenie nowoczesnego wzornictwa i bardzo dobrej jakości stali dostępnej w wersji gładkiej polerowanej, jak i wersji granit oraz funkcjonalności wyrażającej się w głębokich, praktycznych komorach ułatwiających zmywanie dużych naczyń. Na szczególną uwagę serii zasługują modele trapezowe, które poza właściwościami użytkowymi mogą stanowić interesujący element aranżacji kuchni.

Pokaż produkty

KOLEKTORY SŁONECZNE Z DOTACJĄ 45%

      Właściciele domów jednorodzinnych mogą otrzymać bezzwrotnie 45% kwoty kredytu zaciągniętego na kupno i montaż kolektorów słonecznych. Dotację wypłaci Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Dotacje przydzielane są zasadach określonych w programie NFOŚiGW w okresie od 2012 do 2014r. Beneficjentami programu mogą być osoby fizyczne (nie firmy!) będące właścicielami domu jednorodzinnego lub budynku wielorodzinnego.

Przedmiotem kredytowania (tzw. koszty kwalifikowane) są to koszty związane z:
• wykonaniem projektu budowlano- wykonawczego oraz,
• zakupem i montażem kolektorów słonecznych wraz z konieczną instalacją do ogrzewania wody użytkowej w budynkach mieszkalnych, (czyli zakup: kolektora słonecznego, zasobnika ciepłej wody użytkowej (CWU), przewodów instalacyjnych, ciepłomierza)

Na dotację dostaniemy 45% kosztów kwalifikowanych, lecz nie więcej niż 2500 zł/m2 powierzchni kolektora. (dotacja jest zwracana tylko i wyłącznie, gdy inwestycja zostanie skredytowana – kupno kolektora za własne środki nie jest refundowana). 

Do wniosku o kredyt składamy następujące dokumenty:
• projekt instalacji sporządzony przez projektanta z uprawnieniami,
• harmonogram rzeczowo – finansowy,
• kopię zgłoszenia lub pozwolenia na budowę,

 

Pokaż produkty

SAS (kliknij tutaj)

 

 Zakład Metalowo-Kotlarski SAS od początku swej działalności w 1980 roku, zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. W miarę rozwoju firma zaczęła inwestować w profesjonalne maszyny i rozwój kardy pracowników. Rozwój firmy na miarę nowych warunków gospodarki wolnorynkowej umożliwiło przeniesienie na początku lat 90-tych do obecnej lokalizacji.

Pokaż produkty

Kospel (kliknij tutaj)

KOLEKTORY SŁONECZNE PŁASKIE, HARFOWE KSH i KSH.A

Kolektory słoneczne KSH i KSH.A są sercem systemów solarnych służących do przygotowania ciepłej wody. Idealnie nadają się zarówno do niewielkich instalacji dla budownictwa jednorodzinnego, jak i do budowy dużych systemów, np. w obiektach użyteczności publicznej. Można je również stosować do ogrzewania wody w basenach kąpielowych oraz do wspomagania ogrzewania budynków.
Najważniejsze zalety

Najlepsze parametry przetwarzania promieniowania słonecznego - współczynnik absorpcji 95%, emisji 5% - dzięki zastosowaniu absorbera z blachy miedzianej w kolektorach KSH lub aluminiowej w kolektorach KSH.A pokrytej wysokoselektywną warstwą absorbcyjną Blue Tec eta plus oraz pryzmatyznej szyby solarnej klasy U1 o wysokiej przepuszczalności promieniowania słonecznego 91,4%.

Doskonały przekaz energii cieplnej do systemu grzewczego dzięki ultradźwiękowej technologii łączenia blachy absorbera z systemem rurek miedzianych.


Zwarta wannowa obudowa wykonana z blachy aluminiowej malowanej proszkowo zapewnia wysoką szczelność i gwarantuje wieloletnią eksploatację.

Zminimalizowane straty ciepła do otoczenia dzięki najwyższej jakości izolacji termicznej z zagęszczonej skalnej wełny mineralnej

Unikatowy system elastycznych złączy między kolektorami zapewniający trwałe i bezawaryjne połączenia hydrauliczne.

Specjalnie skonstruowane zestawy montażowe wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium zapewniają szybki i pewny montaż na dachach o różnych kątach nachylenia.

Wszystkie elementy kolektora wykonane są z trwałych materiałów (miedź, aluminium) w sposób odpowiadający najwyższym normom jakościowym, dzięki czemu kolektory objęte są 10-letnią gwarancją.

Pokaż produkty

     P.P.H.U.  "AKRO-WOD" s.c.

           ul. Kilińskiego43

            Janów Lubelski

         tel./fax.15 8722 355

            tel. 399 227 030