.

 KOLEKTORY  SŁONECZNE 

 Z  DOTACJĄ 45% 


MODERATOR (kliknij tutaj)

 

 

 

Przed ponad trzydziestu laty inżynier Kazimierz Kubacki rozpoczął realizację swojej koncepcji wykorzystania odpadów drzewnych w celu pozyskiwania energii służącej ogrzewaniu domów i zakładów przemysłowych. W pierwszych latach koncentrował się na pracach koncepcyjno - projektowych i wdrażaniu systemów grzewczych, głównie na zamówienie zakładów przetwórstwa drzewnego. 


 Wieloletnie doświadczenia i usprawnienia w konstrukcji kotła oraz zwiększone zamówienia zdecydowały o powstaniu w 1991 r. drugiego zakładu produkcji kotła Moderator. W końcu lat dziewięćdziesiątych oba zakłady zostały połączone i jako Zakłady Kotlarskie Mariusz Kubacki działały do roku 2001. Jesienią 2001 roku firma została przekształcona

w MODERATOR spółka z o.o.


Produkty ze znakiem MODERATOR uzyskały wiele nagród na krajowych i zagranicznych targach oraz wystawach lecz najważniejszym potwierdzeniem jakości kotłów jest ich rosnąca sprzedaż. 

Pokaż produkty

HG

 

 

HG to specjalistyczne produkty do czyszczenia
i pielęgnacji nowoczesnych powierzchni w domu
i zewnątrz. Nasze produkty są skuteczne i rozwiązują nawet najtrudniejsze problemy związane z czyszczeniem i pielęgnacją.

Pokaż produkty

Edan

Grzejnik łazienkowy. Znudzony wyglądem swojej łazienki, zastanawiasz się, co by tu dodać
lub urozmaicić, aby nabrała prawdziwego blasku?
Nie borykaj się już dłużej, odpowiedź jest w zasięgu twojej ręki i portfela.
Na naszej stronie internetowej prezentującej różnorodne i różnokształtne grzejniki, wybierzesz coś dla siebie i swojej rodziny.
Z pewnością Twój indywidualny wybór koloru i kształtu będzie współgrał
z Twoim personalnym stylem.
Taka mała iskierka innowacji w Twojej łazience nada jej nowy
wygląd i ucieszy oko nie tylko Twojej rodziny, ale nade wszystko korzystających z niej gości.

Pokaż produkty

EKA plast

 

Eka plast jest producentem akcesori łazienkowych o wysokim standardzie. Obecnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy w ofercie chromowane komplety łazienkowe o bardzo nowoczesnej linii zgodnie z obecnie obowiązującymi trendami wzornictwa. Klientom naszym proponujemy także serię akcesoriów do biura z tworzywa sztucznego, wprowadziliśmy nowe akcesoria ze stali nierdzewnej: dozowniki do mydła, papieru toaletowego, ręczników papierowych i suszarki do rąk.

Pokaż produkty

Zaprawy budowlane

WIM

 

Pokaż produkty

Fugi i silikony

WIM

 

Pokaż produkty

Grunty i listya wykończeniowa

WIM

Pokaż produkty

WIM

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową firmy WIM, która swoją działalność rozpoczęła w 1996 roku i przez okres dwunastu lat dynamicznego rozwoju może poszczycić się zachowaniem 100% kapitału polskiego. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Stawiamy na profesjonalizm, rzetelność, jakość i otwartość na potrzeby naszych klientów dlatego z roku na rok oferta nasza jak i również zakres naszej działalności znacznie się rozszerzają.

 

 

Pokaż produkty

Kleje

WIM

 

Pokaż produkty

Hydroizolacja, folia w płynie

WIM

 

Pokaż produkty

     P.P.H.U.  "AKRO-WOD" s.c.

           ul. Kilińskiego43

            Janów Lubelski

         tel./fax.15 8722 355

            tel. 399 227 030