.

 KOLEKTORY  SŁONECZNE 

 Z  DOTACJĄ 45% 


ORAS

Oras projektuje, produkuje i wprowadza na rynek armaturę sanitarną i moduły wymienne. Dzięki wykorzystaniu multitechnologii we wszystkich etapach produkcji baterii, Oras jest w stanie stworzyć idealne połączenie mosiądzu, masy plastycznej oraz elektroniki.
Oras opiera się na wcześniejszych sprawdzonych doświadczeniach w projektowaniu baterii i wykorzystaniu różnych materiałów, a także na ekspertyzach dotyczących software i hardware, używanych przy opracowywaniu i wytwarzaniu produktów przyjaznych dla użytkowników. Szeroka i wszechstronna oferta stanowi alternatywę dla różnego wykorzystania baterii, a także umożliwia wybranie właściwego kranu w zależności od rodzaju podłączenia wody w Państwa domu. Koniecznie muszą się Państwo zapoznać z naszą ofertą i wybrać idealny model dla siebie!

Pokaż produkty

POLCOLORIT

Opis firmy

Pokaż produkty

PURMO

Opis firmy

Pokaż produkty

PYRAMIS

Docenisz je za każdym razem, gdy będziesz zmywać. Zmywanie stanie się wręcz przyjemnością!Do produkcji zlewozmywaków stosujemy wysokiej jakości stal nierdzewną 18/10 o grubości 0.7-1.0 mm. Nowoczesne fabryki i linie produkcyjne. Pyramis stosuje system zapewnienia jakości ISO 9001. Nasze zlewozmywaki i inne wyroby posiadają deklaracje zgodności CE. 

Pokaż produkty

ROCA

W Polsce Roca rozpoczęła swoją działalność od uruchomienia biura handlowego w 1997 roku. Dwa lata później na terenie Strefy Ekonomicznej w Gliwicach wybudowała nowoczesną fabrykę ceramiki łazienkowej inwestując blisko 23 mln. USD. W 2004 roku rozpoczęto rozbudowę fabryki. Obecnie zajmuje ona blisko 30 000 m2 powierzchni. Koszt tej inwestycji to 18 mln EURO. Dzięki rozbudowie Roca podwoiła swoje zdolności produkcyjne do 1 milion 300 tys. ceramiki rocznie.

Pokaż produkty

SANPLAST

Firma Sanplast, należąca do braci Podraza, obecna jest na rynku wyposażenia sanitarnego od 1983 roku. Jako pierwszy polski producent wprowadziliśmy na rynek kabinę prysznicową. W 1997 roku poszerzyliśmy naszą ofertę asortymentową o nowe produkty - wanny i systemy hydromasażu. Nasze doświadczenie w branży wyposażenia łazienek, ciągłe badania i rozwój, a także nieustanna praca nad dostosowaniem oferty do indywidualnych potrzeb Konsumentów pozwoliły nam zyskać miano eksperta w dziedzinie kąpieli. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy liderem na rynku krajowym oraz znaczącym graczem w Europie.

Pokaż produkty

TECE

Opis firmy

Pokaż produkty

Tubądzin

Ceramika Tubądzin to jeden z czołowych producentów płytek ceramicznych. Pod tą marką produkowane są płytki ceramiczne w dwóch zakładach : Zakład Ceramiki Budowlanej w Tubądzinie oraz Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. w Ozorkowie.Ceramika Tubądzin dba o wysoką jakość produktów, dokonując systematycznych badań prowadzonych przez zakładowe laboratoria, specjalistów z Instytutu Szkła Ceramiki z Warszawy oraz niezależne instytucje włoskie i hiszpańskie.

Zapewnienie najwyższej jakości wyrobów satysfakcjonujących obecnych i przyszłych klientów wymaga od załogi Ceramiki Tubądzin dużego zaangażowania w proces ich realizacji i doskonalenia. Odpowiedzialność za opracowanie, wdrożenie oraz osiąganie celów zapewnienia jakości spoczywa nie tylko na pionie zarządzającym, ale i na wszystkich pracownikach, którzy niezależnie od zajmowanego stanowiska wykonują powierzone im zadania w sposób sumienny i profesjonalny. Połączenie wiedzy pracowników, nowoczesnej technologii, szlachetnych surowców daje gwarancję jakości płytek z Tubądzina. 

W nasze ofercie posiadamy wszystkie produkty firmy Tubądzin

Pokaż produkty

Viega

Opis firmy

Pokaż produkty

Wavin

Opis firmy

Pokaż produkty

     P.P.H.U.  "AKRO-WOD" s.c.

           ul. Kilińskiego43

            Janów Lubelski

         tel./fax.15 8722 355

            tel. 399 227 030