.

 KOLEKTORY  SŁONECZNE 

 Z  DOTACJĄ 45% 


GEBERIT

Opis firmy

Pokaż produkty

Herz

Opis firmy

Pokaż produkty

HEWALEX

Wyczerpywanie się naturalnych zasobów energetycznych, wzrastająca świadomość odpowiedzialności za zanieczyszczenie środowiska naturalnego i przede wszystkim oszczędność, powodują wzrost zainteresowania kolektorami słonecznymi. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii nie tylko obniża koszty ogrzewania, lecz także wpływa na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Produkcją kolektorów słonecznych zajmuje się od 1992 roku. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszym klientom proponujemy doradztwo techniczne związane z budową instancji, w których zastosowano kolektory słoneczne. Stale udoskonalamy i unowocześniamy swoje produkty dostosowując je do najnowszych światowych standardów. Aby zapewnić odpowiednią jakość HEWALEX pracuje w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Obecnie firma zatrudnia niemal 70 wykwalifikowanych pracowników: projektantów, inżynierów, specjalistów.

 

Pokaż produkty

Jimten

Opis firmy

Pokaż produkty

JUNKERS

Dodaj firmę

Pokaż produkty

KOŁO

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Od 1993 r. należy także do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Wejście do struktury Sanitec zaowocowało dużymi inwestycjami i szybkim rozwojem firmy. Dotychczas koncern zainwestował w Polsce ponad 100 mln euro, co pozwoliło na rozbudowanie i modernizację istniejących zakładów w Kole, Włocławku i Mińsku Mazowieckim oraz wybudowanie fabryki w Ozorkowie.

Pokaż produkty

KOSPEL

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, firma Kospel S.A. rozpoczęła w 1990 roku produkcję elektrycznych przepływowych podgrzewaczy wody. Szybki rozwój, zdobyta wiedza i doświadczenie sprawiły, iż w chwili obecnej nasza firma znajduje się w czołówce polskich producentów techniki grzewczej. Posiadanie własnego działu konstrukcyjnego pozwala na kompleksowe sprawdzanie, kontrolę i ciągłe udoskonalanie produkowanych przez nas wyrobów. Kospel S.A. proponuje nie tylko atrakcyjną gamę urządzeń grzewczych, ale i fachowe doradztwo począwszy od etapu wyboru urządzenia po specjalistyczną obsługę pogwarancyjną.

Pokaż produkty

MARCONI

Opis firmy

Pokaż produkty

Nowa Gala

Opis firmy

Pokaż produkty

Opoczno

Marka OPOCZNO kreuje, inspiruje i tworzy unikalne i ponadczasowe kolekcje od ponad 125 lat.
Od pokoleń pracujemy na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.
W tym celu z uwagą śledzimy najnowsze trendy w światowej modzie, nie tylko ceramicznej, gdyż tendencje z mody przenikają do trendów we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Naszą odpowiedzią na obecną modę jest śmiały design i bogata kolorystyka nowych kolekcji. Wydłużone formaty, odważne wzornictwo, a przede wszystkim kolekcje płytek rektyfikowanych to kolejny ważny przełom we wzornictwie marki OPOCZNO.
Rozwój i stałe doskonalenie naszych produktów umożliwiają trzy nowoczesne zakłady produkcyjne: Mazowsze, Pomorze i Śląsk, ale też profesjonaliści, którzy swoją codzienną pracą przyczyniają się do licznie osiąganych sukcesów. OPOCZNO dziś to najsilniejsza marka na rynku płytek ceramicznych. Niezaprzeczalnie świadczy o tym jej rozpoznawalność sięgająca aż 92%. Jest to wynikiem nie tylko bogatej tradycji, ale przede wszystkim świadectwem popularności naszych produktów wśród konsumentów, których w naszej hierarchii stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy i tworzymy z myślą o tych, którzy chcą by ich prywatny świat wokół wyglądał piękniej.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie produkty firmy Opoczno 

Pokaż produkty

     P.P.H.U.  "AKRO-WOD" s.c.

           ul. Kilińskiego43

            Janów Lubelski

         tel./fax.15 8722 355

            tel. 399 227 030