.

 KOLEKTORY  SŁONECZNE 

 Z  DOTACJĄ 45% 


Armatura Kraków S.A. (kliknij tutaj)

 Armatura Kraków SA to nowoczesny zakład produkcyjny – w 2006 roku, po niespełna 3 latach od momentu podjęcia decyzji o budowie nowego zakładu produkcyjnego wraz z częścią biurową, Armatura Kraków SA rozpoczęła proces związany z przeniesieniem produkcji do nowej lokalizacji. Było to największe przedsięwzięcie w historii Armatury Kraków SA, w ramach którego cała działalność produkcyjna została umieszczona na powierzchni około 11 tys. m2.

Pokaż produkty

BIAWAR (kliknij tutaj)

 

BIAWAR to producent ogrzewaczy wody, pomp ciepła, systemów solarnych. Już od 40 lat szeroka gama wyrobów marki BIAWAR zapewnia komfort korzystania z ciepłej wody milionom ludzi w Polsce i poza jej granicami. Od 2000 roku głównym udziałowcem spółki jest szwedzki koncern Nibe AB.

Pokaż produkty

Buderus


Marka Buderus wspiera swoich instalatorów w trakcie procesu projektowania
oraz wykonania instalacji grzewczych

Pokaż produkty

Ceramika Gres

 

Ceramika Gres produkuje najwyższej jakości płytki podłogowe typu gres szkliwiony, terakota, gres porcellanato. Nasza firma jako pierwsza na rodzimym rynku stworzyła markę Milo, która daje gotowe, kompleksowe rozwiązania na ułożenie posadzki tarasu a także salonu.

Pokaż produkty

Ceramika Paradyż

 

Marka Paradyż to 22 mln m2 płytek ceramicznych o łącznej wartości  600 mln zł sprzedanych w 2008 roku. To doświadczenie ponad 19 lat tworzenia pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania.

Przy udziale polskiego kapitału i polskich specjalistów powstają produkty, które zyskują uznanie klientów w wielu krajach na całym świecie. Na osiągnięty sukces składają się wizja i odważne plany realizowane przez ponad 1600 pracowników zatrudnionych w dwóch przedsiębiorstwach tworzących Grupę Paradyż: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o.

Pokaż produkty

Cersanit

CERSANIT S.A. to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Cersanit jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek (produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien i brodzików akrylowych, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych).

Pokaż produkty

Danfoss

 

Danfoss będzie globalnym liderem w kluczowych dziedzinach swojej działalności. Jako powszechnie szanowana firma podnosząca standard życia, dzięki opanowaniu zaawansowanych technologii i dostosowaniu ich do potrzeb klientów będzie przynosić korzyści wszystkim zainteresowanym stronom.

Pokaż produkty

DEFRO (kliknij tutaj)

 

 


Korzenie firmy DEFRO sięgają roku 1973. Wtedy to firma rozpoczynała swoją działalność od prostych projektów dla małych podmiotów funkcjonując jako niewielki zakład rzemieślniczy. Zdobywając niezbędne doświadczenie i umiejętności w produkcji metalowej zdobyliśmy zaufanie Klientów.


Naszym celem jest dostarczenie Klientom funkcjonalnego produktu, łączącego w sobie wysoką jakość, estetykę oraz przystępną cenę. Przez ostatnie lata rozszerzaliśmy paletę naszych wyrobów, projektując je w oparciu o technik

 

 

 

 

Pokaż produkty

FERRO

 

Grupa Ferro to przedsiębiorstwo będące w gronie liderów sprzedaży branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim, uznanym producentem na rynkach europejskich. W skład grupy wchodzą takie firmy jak:

  • Ferro S.A.,
  • Fondital Nova Florida Polska Spółka z o.o.,
  • AMG Just Valve Co. Ltd.

Profilem działalności Grupy jest technika sanitarno-grzewcza w zakresie kompletnych systemów sanitarnych i grzewczych oraz klimatyzacji. Oferta produktowa Grupy jest bardzo dobrze zdywersyfikowana i stale jest rozszerzana o nowe marki i wyroby.

Pokaż produkty

Galmet

 

Wyroby  firmy obecne są na polskim rynku od ponad 25 lat. Ich wysoka jakość
i trwałość zapewniły osiągnięcie czołowej pozycji w branży a nowoczesna technologia i stale rozszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszej rzeszy klientów.

Pokaż produkty

     P.P.H.U.  "AKRO-WOD" s.c.

           ul. Kilińskiego43

            Janów Lubelski

         tel./fax.15 8722 355

            tel. 399 227 030